خطایی رخ داده است. خطا : EasyDNNRotator در حال حاضر در دسترس نیست

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار و رویدادها

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار  برای رانندگان سازمان خدمات موتوری

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار برای رانندگان سازمان خدمات موتوری

در ادامه سلسله دوره های آموزشی بهداشت محیط کار و ایمنی HSE رانندگان سازمان خدمات موتوری (رانندگان حمل زباله) با اصول بهداشت حرفه ای آشتنا شدند.

نویسنده: admin/چهارشنبه, 05 خرداد,1395/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ضمن خدمت ، به منظور ارتقاي سطح كيفي ايمني و بهداشت محيط كار براي رانندگان ویژه حمل زباله این دوره آموزشي برگزارشد.

از آنجا که نیروی انسانی یکی از ارزشمندترین سرمایه های شهرداری بوده و بدون وجود نیروی کاری سالم و شاداب و تندرست ، امکان ارائه خدمات بهتربه شهروندان میسر نخواهد بود . مدیریت آموزش شهرداری با برنامه ریزی منظم اجرای دوره های ایمنی، بهداشت ، محیط زیست( AHSE) در به ثمر نشستن این مهم برنامه ریزهای منظم و گسترده ای را آغاز نموده است و تاکنون بخش اعظمی از نیروهای اجرایی سازمانهای عمران، زیباسازی، فضای سبز، اتوبوسرانی، تاکسیرانی و ... مورد آموزش قرار گرفته اند

شایان ذکر است آموزش رانندگان خدمات موتوری در دو بخش خودروهای سنگین و نیمه سنگین و در سه روز برنامه ریزی شده است که اولین دوره آن برای رانندگان خودروهای نیمه سنگین در محل نمازخانه سازمان خدمات موتوری برگزار شد. این دوره با تدریس آقای سعید علیزاده از کارشناسان متخصص سازمان مدیریت پسماند برگزار گردید.

 
Print

تعداد نمایش ها (595)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان