| | ورود

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار و رویدادها

ثبت نام دوره های آموزش غیر حضوری کارکنان شهرداری های استان شروع شد.

ثبت نام دوره های آموزش غیر حضوری کارکنان شهرداری های استان شروع شد.

ثبت نام دوره های آموزش غیر حضوری کارکنان شهرداری های استان شروع شد.

نویسنده: admin/یکشنبه, 28 آذر,1395/دسته ها: اطلاعیه

رتبه بندی این مطلب:
4/0

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش تشکیلات و بهبود روشهای شهرداری، قربانی فر با بیان این خبر گفت 30 دوره آموزشی غیر حضوری با همکاری  معاونت برنامه ریزی شهرداری، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و مدیریت صنعتی استان آماده اجرا میباشند. وی گفت به مانند سنوات قبل آزمون غیرحضوری توسط سازمان مدیریت صنعتی استان و از طریق سامانه azmoonwimi.ir ثبت نام و راهبری خواهد شد وکلیه مراحل ثبت نام و ارایه منابع بصورت مجازی انجام خواهد شد وی این دوره ها را شامل پنج گروه اداری مالی، شهرسازی ، خدمات شهری، فنی ، مدیریت و عمومی ذکر کرد و گفت بر اساس زمانبندی ارایه شده در اطلاعیه،  همکاران رسمی، پیمانی و قراردادی می توانند تا دهم بهمن ماه نسبت به انتخاب ده دوره آموزشی تخصصی و عمومی با رعایت واحد خدمتی و شغل سازمانی اقدام نمایند.

قربانی فر اظهار داشت بر اساس زمانبندی مشخص شده زمان آزمون بیست و نهم بهمن ماه است و منابع آزمون در حال تدوین و آماده سازی است که  از طریق سامانه مذکور در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت با پیگیری معاونت محترم برنامه ریزی و مساعدت شهردار محترم تعدادقریب به 2000 برگ گواهینامه معادل حدود 6000 نفر دوره  آموزش ضمن خدمت که درجریان 3 سال گذشته جهت سپری نمودن مراحل امضا در اختیار اداره کل محترم امور شهری و شوراهای استان بود در مرحله تحویل قرارگرفت. این گواهینامه ها بزودی و پس از انجام مراحل ثبت در سامانه جام و شناسنامه آموزشی همکاران در اختیار رابطین آموزش قرار خواهد گرفت.

قربانی فر همچنین از همکاری تنگاتنگ مرکز علمی کاربردی شهرداری با مدیریت آموزش و مرکز ضمن خدمت شهرداری خبرداد و گفت : امسال پس از پیگیری های مستمر معاونت برنامه ریزی و آموزش شهرداری در کمیته آموزش استانداری ،اجرای قریب به 35 عنوان دوره های حضوری آموزش ضمن خدمت کارکنان شهرداری های استان به مرکز علمی کاربردی شهرداری تفویض گردیده که انتظار می رود با همکاری تنگاتنگ مجموعه های متولی آموزش در شهرداری ، شاهد برداشته شدن گامهای مثبت و حرکتهای سازنده در بخش آموزش کارکنان شهرداری های استان  باشیم.

 
Print

تعداد نمایش ها (2124)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان